Het speelgoed dat ons heeft gevormd!

Netflix staat op het punt een documentaireserie uit te brengen over speelgoed dat onze jeugd heeft gemaakt. GerechtigdHet speelgoed dat ons heeft gemaakt, deze 8 afleveringen zullen de grote namen wegvagen in nostalische beeldjes zoals Star Wars, de Ninja, G.I Joe, Barbie, The Masters of the Universe, Hello Kitty, Lego via Transformers! Netflix Gaat een documentaireserie uitbrengen over het speelgoed dat onze jeugd heeft gemaakt. Gerechtigd "Het speelgoed dat ons heeft gemaakt", Deze 8 afleveringen zullen de grote namen van nostalgische figuren zoals Star Wars, Ninja Turtles, G.I Joe, Barbie, The Masters of the Universe, Hello Kitty, Lego en Transformers wegvagen! Geen geplande releasedatum maar een pagina Facebook Om u op de hoogte te houden! Geen geplande releasedat doel Facebook pagina om u op de hoogte te houden! Blijf kijken!

Opmerken