Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Artikel: Het speelgoed dat ons heeft gevormd!

Les Jouets qui nous ont façonnés!
DIVERTISSEMENT

Het speelgoed dat ons heeft gevormd!

Netflix staat op het punt een documentaireserie uit te brengen over speelgoed dat onze jeugd heeft gemaakt. GerechtigdHet speelgoed dat ons heeft gemaakt, deze 8 afleveringen zullen de grote namen wegvagen in nostalische beeldjes zoals Star Wars, de Ninja, G.I Joe, Barbie, The Masters of the Universe, Hello Kitty, Lego via Transformers! Netflix Gaat een documentaireserie uitbrengen over het speelgoed dat onze jeugd heeft gemaakt. Gerechtigd "Het speelgoed dat ons heeft gemaakt", Deze 8 afleveringen zullen de grote namen van nostalgische figuren zoals Star Wars, Ninja Turtles, G.I Joe, Barbie, The Masters of the Universe, Hello Kitty, Lego en Transformers wegvagen! Geen geplande releasedatum maar een pagina Facebook Om u op de hoogte te houden! Geen geplande releasedat doel Facebook pagina om u op de hoogte te houden! Blijf kijken!

Laat een reactie achter

Deze site wordt beschermd door recaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Alle reacties worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd.

Who ya gonna call ? Playmobil GhostBusters!!!
DIVERTISSEMENT

Wie ga je bellen? Playmobil Ghostbusters !!!

Moe van het spelen van cowboys, piraten of boerderij? Playmobil Hoord uw klachten en staat op het punt in mei 2017 op de markt te brengen, een primeur voor het merk, een verzameling beeldjesGhostbu...

Les Bandes-Annonces du Super Bowl 2017!
DIVERTISSEMENT

De Super Bowl -trailers 2017!

Zoals elk jaar, is de stortvloed van trailers uitgestort tijdens de Super Bowl daarnaast! Hier is een kleine samenvatting voor degenen die de toekomstige blokbusters van dit jaar hebben gemist: Str...